Podejmij 30-dniowe wyzwanie!

Zbuduj wpływową markę osobistą na LinkedIn!

Chcesz znaleźć pracę swoich marzeń? Skutecznie pozyskiwać biznesowych klientów? A może zbudować swój autorytet jako lider? Weź udział w moim kursie: w 30 dni dzięki sprawdzonemu programowi, ćwiczeniom i taktykom oraz wsparciu grupy osiągniesz na LinkedInie znacznie więcej niż inni przez cały rok!

O co chodzi w tym wyzwaniu?

Pozwól, że opowiem Ci o szczegółach:

Odtwórz wideo

Silna marka osobista otwiera wiele drzwi

Nie obawiam się stwierdzenia, że LinkedIn w 2023 r. to doskonałe miejsce dla każdego, kto chce budować biznes, rozwijać karierę czy stworzyć silną markę osobistą.

Wiele wskazuje na to, że zbudowanie rozpoznawalnej i wpływowej marki osobistej na LinkedIn nigdy nie było tak łatwe, jak dziś!

Dlatego nie czekaj na odpowiedni moment, bo może nigdy nie nadejść:

Ten kurs jest dla Ciebie! Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w budowaniu marki osobistej, czy już masz za sobą lata praktyki na LinkedInie. Jestem pewien, że w tym kursie ruszysz z miejsca i zrealizujesz swoje cele!

adi01

Dlaczego nadal nie budujesz aktywnie marki osobistej?

Rozumiem każdy z tych problemów i pomogę Ci się z nimi uporać – przeprowadziłem setki szkoleń, przeszkoliłem tysiące osób i spotykałem się z nimi prawie za każdym razem. Co więcej: niektóre z tych wyzwań i obiekcji dotyczyły mnie osobiście.

Dziś wiem, że może być inaczej. Dowodem na to są osoby, które wracają do mnie po szkoleniach i dają mi znać, że „LinkedIn działa!”.

Co mówią moi kursanci?

o01
o02
o05
o04
o03
o06

Nazywam się Adrian Gamoń i będę Twoim przewodnikiem

Jestem strategiem marek. Wierzę w moc słów i znaczenie narracji w budowaniu relacji. Dlatego pomagam firmom, instytucjom oraz osobom odkrywać moc swojej marki i skuteczniej budować owocne relacje z innymi.

Od 13 lat działam w branży digital marketingu – przeszedłem ścieżkę od juniora po dyrektora w agencji reklamowej, prowadzenie agencji, by finalnie zająć się doradztwem i edukacją. Dziś robię to, co najbardziej lubię. Od początku kariery z wielką chęcią zgłębiałem tajniki social mediów i personal brandingu.

Szkolę z LinkedIna

Od 8 lat prowadzę szkolenia z budowania marki osobistej na LinekdInie. Pracowałem w tym zakresie z początkującymi, jak i zaawansowanymi użytkownikami z Polski i ze świata. Pomagałem wkraczającym na rynek pracy, specjalistom, przedsiębiorcą, jak i członkom zarządów, liderom w międzynarodowych firmach.

Opracowuję strategie komunikacji

Na co dzień oprócz prowadzenia szkoleń i warsztatów projektuję strategie komunikacji marek (m.in. dla miasta Krakowa), prowadzę studentów w pracach nad projektami strategii komunikacji na AGH (jestem autorem dwóch kierunków studiów).

Jestem autorem raportu

Od 4 lat wydaję raport “LinekdIn w Polsce i na świecie” cytowany wielokrotnie choćby w Forbsie. Jestem również współautorem “Biblii e-biznesu 3.0” oraz kilkudziesięciu artykułów i publikacji w topowych mediach branżowych i prelegentem na najbardziej rozpoznawalnych konferencjach.

Zaufali mi

LinkedIn, który pracuje dla Ciebie

Przed tobą kurs “30-dniowe wyzwanie” – tak, ten kurs trwa 30 dni, który pozwoli Ci zbudować nie tylko plan działania, ale przede wszystkim przybliży Cię do realizacji Twoich celów.

Poznaj etapy budowania strategi marki osobistej

Co zrobisz w trakcie kursu, aby zbudować rozpoznawalną markę osobistą?

I. Odkrywanie marki

W pierwszych dniach zbadasz potencjał swojej marki, określisz m.in. zasoby, cele i grupy docelowe.

II. Strategia marki

Opracujesz swoją markę, obietnicę  i zbudujesz / zaktualizujesz profil osobowy i zaczniesz się pozycjonować na LinkedInie.

III. Networking i relacje

Będziesz strategicznie networkingować i budować relacje z innymi użytkownikami. Wdrożysz w praktyce kolejne taktyki dopasowane do Twoich celów.

IV. Treści i aktywności

To najdłuższy etap.  Zaczniesz tworzyć posty, opracujesz tematykę swojej komunikacji wraz z harmonogramem. Przejdziesz na wyższy poziom taktyczny aktywności. Będziesz pracować nad swoim celem.

V. Strategia działania w 2023 roku

Przeanalizujesz swoje działania. Zredefiniujesz cele i zbudujesz własny plan optymalnego działania zarazem przybliżającego Cię do ustalonych celów.

Jak wygląda nasz harmonogram kursu?

Na każdym ze spotkań omówmy wykonane przez Ciebie ćwiczenia, rozwiejemy wątpliwości o obawy oraz otrzymasz kolejną porcję wiedzy i wspierających ugruntowanie jej ćwiczeń. Każde spotkanie będzie nagrywane i udostępnione najpóźniej następnego dnia.

Szczegółowy rozkład jazdy

Zajrzyj do środka i przekonaj się, co będziemy robić wspólnie w marcu (kliknij by powiększyć i przybliżyć).

Bonusy kursowe ułatwią Ci działania:

Otrzymasz dodatkowo m.in.:

Zeszyt ćwiczeń

Obszerny plik worda do edycji lub pdf do wydruku i wypełnienia

Arkusz ćwiczeniowy online

Będziesz widział w nim swoje i innych efekty pracy

Karta opisu kluczowego klienta

Pomoże zdefiniować Ci kluczowe potrzeby i motywacje Twoich odbiorców

Karta
strategii marki osobistej

Pozwoli Ci zebrać najważniejsze informacje o Twojej marce. To Twój kompas

Karta planowania działań

Tu rozpiszesz swój plan działania na.

Atrakcyjny profil osobowy na LinkedInie

Lista kontrolna pomoże zweryfikować Ci, czy Twój profil pracuje dla Ciebie

Angażujący post na LinkedInie

Lista kontrolna pomoże tworzy Ci angażujące i skuteczne treści 

Ewaluacja efektów

Lista kontrolna pomoże Ci weryfikować i optymalizować działania

Podsumujmy. Co zyskasz w ramach kursu?

Dołączysz do 30-dniowego wyzwania?

Ten kurs JEST dla Ciebie, jeśli:

Ten kurs NIE JEST dla Ciebie, jeśli:

Gwarancja 100% satysfakcji

Jestem pewien, że wiedza z tego kursu pomoże Ci lepiej skorzystać z możliwości Twojej marki i tego, co oferuje LinekdIn. Natomiast jeśli z jakichkolwiek powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, to w ciągu 7 dni od daty startu kursu zwrócę Twoje pieniądze.

Zapisz się teraz i zyskaj wsparcie i motywację do działania:

Jedyna taka oferta:

Pakiet Standard

1600 zł + VAT

1968 zł brutto

Zapisy zostały zamknięte

Pakiet VIP

3100 zł + VAT

3813 zł brutto

Zapisy zostały zamknięte

Co jeszcze chcesz wiedzieć
o kursie?

Masz dodatkowe pytania?

Śmiało do mnie napisz contact@adriangamon.com 
lub zadzwoń pod numer 511-153-666.