30-dniowe wyzwanie!

Zbuduj wpływową markę osobistą na LinkedIn

Chcesz rozwijać swój biznes i pozyskiwać klientów? A może chcesz rozwijać karierę i znaleźć lepszą pracę? Czy po prostu zbudować swój wizerunek lidera i cieszyć się większym autorytetem?

LinkedIn to idealne miejsce dla tych celów!

Pewnie to już wiesz, ale odkładasz działanie na później, bo czujesz, że przytłacza Cię proces? A gdybym powiedział Ci, że możesz osiągnąć w zaledwie 30 dni to, co inni budują przez rok lub dłużej?

Zapisz się na kurs

Personal Branding na LinkedIn w 30 dni

W tym autorskim kursie (wraz z grupą wspierających się uczestników) przeprowadzę Cię krok po kroku przez 30 dni przez proces budowania autentycznej marki osobistej, która przyciąga uwagę, angażuje i pozwala zyskać nowych klientów, wartościowe kontakty biznesowe i pracowników (lub znaleźć pracę!).

Czego się nauczysz:

Ten kurs stworzyłem z myślą o:

W kursie znajdziesz 5 spotkań na żywo (+ nagrania), ćwiczenia i zadania, dodatkowe materiały, przykłady i wzorce oraz dostęp do wspierającej się grupy zorientowanej na podobne cele.

Zapisz się na listę

Kurs startuje wkrótce, ale zapisz się już teraz, aby otrzymać najświeższe informacje, wartościowe materiały edukacyjne oraz specjalny kod zniżkowy tylko dla osób z listy.

Zapisując się, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Adriana Gamonia, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Adrian Gamoń, ul. Stanisława Klimeckiego 8A/164, 30-705 Kraków (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.